TVOROS APŠVIETIMAS - Įsijungia su dešrele, išsijungia su kaliošu

2010.05.29 Yara
  • 403
48
tvora,apsvietimas,desrele,naktis,katinai







RYBA 5729    
#43 nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
43 ZUDAI :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
#43 :D:D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
ČIUPAKABROS :o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
kad ten tas pats katinas :D kaip apuokas sedi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#36 net ne nebesvaik. nežinojai kad čia nuo blykstės?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
#10 :D tikrinai jau ar su kiaušais ar be?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
:D geras :D prajuokino :D
Akvile 5809    
geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
nu taip ryskiai neziba bsk patobulinta,bet ideja gera :p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
photoshopas bet geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
tas gers
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Prajuokino;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
Nu gal nereik to kalioso???!!!!! Tokie mieli!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
NESAMONE BLLEM
Nuotraukos nėra
realreptile 5865    
Kad fotoshopas tai aisku, nes kates identiskos, tik dydis skiriasi, bet esme neesme su kuo padaryta, mintis visvien aiski
Prodiger 5866    
#25 čia ne apie akis šnekam, gyvūnų mylėtojau
Veee 5867    
⎝⏠⏝⏠⎠
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Turbūt jūs niekada nematėte tokių gyvūnų kaip katės naktį? Tai dar nufotkinkite su blykstė, tai savo fotoaparatą vadinsite photoshopu :) Aš kai fotkinau buvo tokios pat akys tik mažiau švytėjo, o su savo tuo "photoshopas" norite atrodyt protingesni ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
unreal ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kad fotošopas tai taip, bet ne tai svarbiausia. Šitas geras :D
Prodiger 5868    
gerai, vartosim kitą išsireiškimą. "Nuotrauka yra fake and gay", tinka? :))
OoS 5868    
Reiktų uždėt filtrą nuo žodžio "photoshopas" ar kažką panašaus... Užknisot jau su tais savo šūdinais komentarais apie fotošopą :)
Prodiger 5868    
photoshopas :)) vidurinis stovi ant kažko, kiti du ore skraido ir pažiūrėkit kokie jie panašūs :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Čia rimtai su fotošopu, nes tie katinai tik dydžiu skiriasi, o ir akys kai nufotkini šiek tiek ne tokios gaunasi, bet šiaip tai jėga. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
#17 nespank. taip ir atrodo tos akys tamsoj su fotiku nufotkintos. nemažai tokių fotkių pati turiu su savo šuniu. demotyvacijai duodu +5 :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Čia man rods fotošopas, tačiau vis vien gerai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
uzskaitau:D
SmiLeZ 5869    
lbj fainas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
va cia tai geras prikolas :D
Veyron 5869    
geras šitas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
gera demotyvacija, užskaitau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
:D šitas geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
joa, cia seip tik viena kate
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
kates galejo but skirtingos nu bet px :d gera mintis :D
Melly. 5870    
Prikolnai.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
juokinga :))))
cloudmaker 5870    
liuks :D
Gusta-Fang 5871    
;D koks geras;D
Hug 5871    
Pralinksmino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
Semo Fisherio kates ;D
-Viktorija- 5871    
Prajuokino ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
:D
Grįžti į viršų