Avataras - Legenda atgyja

2011.03.23 ricis18
  • 1218
136
aavataras,legenda,atgyti,rodykle,plikas,galva,proto, nebuvimas







Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3761    
avataras legenda sugryšta
Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3761    
vau panašus i mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
nu nx senas buvau :D cia menas kaip jus nesuprantat menas , as menine baigiau , db praktika atlikinieju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5208    
Galima dziaugtis kad yra tokiu zmoniu, nes salia ju visi likusieji svyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5431    
jjjjj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
rimutis mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Geda geda geda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
cdd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
110 kabinetas :D maladiec :D
para-noir 5561    
Koks forsiukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
Koke cia legenda tegu pyzdina nahui...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
tas kuris sugalvojo ta bajeriuka-genijus:)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
Balsuojam
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
mokitojos juokiesi ir tiek dar kita diena paklause kur tavo tatu :D
Begalvis 5565    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
Kaip i ji reagavo mokytojos? Gal ir nezino kas tas avatar`as bet atrodo ziauriai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
BBB
MagicianGirl116 5566    
Legenda :D
gabyte133 5566    
Cia taj geras XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
Liux
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
=DDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
kll
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
,
Nuotraukos nėra
viensdutrys 5567    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
mldc
sun_sun_sun 5568    
#109 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Mano klasiokas tai visą knygą kur tik žmogus ten pri[iešė šitų rodyklėlių. Ir pavadino "Avataro istorija"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Va cia tai suprantu ! Tikrai nuostabi demotyvacija ! Ir ciuvas ahujenas ! :D kad daugiau panasiu, juokingu, o ne tu supistu "pasiilgau" "draugai" "meile" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
nu davai reikia pirmos vietos ,pagiriam ;)
sun_sun_sun 5569    
#99 , mldc, pritariu. (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#99 mldc :-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
giriam, giriam, giriam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
O tu tai prikolas, respekt ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#99 pritariu bet jau vienas normalus supranta .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#98 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#99 mldc labai teisingai sneki
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
is tokios galvos kai trenktu tai nebeatgytum :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Juokingi man tie, kurie prie zmogaus treningo ir veido prisikabina paziureciau as i jus, bet deja, nepamatysiu, prie kompo taip ir supusit. Didieji protai mat atsirado.
Tokie zmones bent jau gyvenima pazysta ir del savo chebros siena stotu, kaip tikri vyrai. O jus kompu narkomanai net vyrais neturetumet vadintis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#95 Nu tai visi zino kaip baigesi avataro filmas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Ka galiu pasakyt, zmogus LEGEN-DINIS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#95 apie tave ta pati galiu pasakyt... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Na tsakant intelekto nesužalotas veidas, ateitis aiški.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
kkk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
nu blet rimtai duxai tie kurie stumiat.... nu kaip noriit taip, bet rimutis kad ir su trenigais, bet zmogus maladec, tokio bico dar nesu mates, ir tokiu reta, pameginkit patis taip uzprikolin, nemanau, kad kiltu mintis, o dar norit buti aktoriais ar daininkais garsiais... Rimuciui daugiau sansu yra tapti tokiu, nes nebijo uzprikolint ir dar pasirodyti demotyvacijose. Ir tie kurie cia raso kad vaziuos y airija siknu plaut, greiciausiai jus patis varysit..kurwa kankoreziai...
Tarantino 5570    
Nesivelkit į kvailus ginčus, nei važiuos kas nei ką, nei rasit tuos laido riterius .Bičiukui tai respects už drąsą, o tų lopų kur tik stumt temoka pilna demotyvacija. Jau geriau šūdą apie meiles kurs nei pralinksmins. Dūskit visi krč ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
teisingai Rudis sako, jei kas nepatinka mes laukiam jusu, sutiksim draugiskai(arba ne) ;)
Tarantino 5570    
Rudi, patylėk geriau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Gerai arba nieko apie Rimi.. O jei kieti Plungės miestas visada jums atidarytas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Oro valdytojas gi jau buvo :D pagal cilką eilė kitam turėtu būt :D nu, nesvarbu :D gerai vis tiek atrodo
(50-100)
Grįžti į viršų