Vilnius mad? :D
|
Anonimas
5102
Anonimas
5106
Juokingi jūs kai pastumia ant jūsų mėgstamo kaimietuko tai jau "nepatinka neklausykit" bet kai jūs patys stumiat ant J.Bieber, One Direction ir t.t tai jum giliai px. NEMOKA JIS DAINUOT
Vodka_ID
5106
As pats neklausau repo ir popso, bet dainuoja tikrai neblogai.
Anonimas
5106
Baikit kurt nesamones , patys lopai net ir to nesugeba o bando pasityciot .. Totalus lohas demotyvacijos autorius .
PonasVladas
5106
Siaip jau slipo is to balkono.
Ignassin
5106
Negerai šitaip.
|

