Jo paskutiniai žodžiai buvo... - "Pažiūrėk kaip moku!"

2010.12.13 RaimondasG
  • 124
25
automobilis,avarija,bumt







Nuotraukos nėra
Anonimas 5174    
cia xujne, ziurek kaip as moku :D
sexpired 5464    
transformers!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
paziauriai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Manau tau ryškiai negera... pamastyk... sudaužai mašiną bet lieki gyvas ir tarkim visam likusiui gyvenimui paralyžiuotas, gailėsi mašinos? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5650    
Px tas zmogus gi lambordzinio gaila :D

man pvz px jei kada mirsiu lekdamas uz patinkancios masinos vairo, nes man ji patinka ir as ziurejau ka jinai gali nu krc...
Tik aisku kad nk kito nesuzalociau nes jie gal dar nevairavo savo svajoniu auto ar siap dar nespej pagyvent tiek kiek norejo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5669    
+ jau vien uz tai, kad cia DEMOTYVACIJA (clap)
Nuotraukos nėra
RaimondasG 5670    
#18 Į žodžius žiūrėk, o ne į paveiksliuką!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Bet smarkiausias suzalojimas vairuotojui tikriausiai stresas nes smugis menkas, i desini galini sparna kliuvo... ir tai vos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
Visiem tik masinos gailo o apie zmogu niekas negalvoja ziauru... ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
#14 Tiem, kas tokias iperka, tai nera problemos ir naujos nusipirkt :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
#8 tai tavo draugui pasiseke,o tai + prigeres,dar ka nors padarytu tai is vis pzdc ;D tai tegudziaugiasi^.^ nepavare bet gali but kad issigelbejo is kaz ko^.^ :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
#13 ant sito dievo kurinio viena menka ibrezima sutvarkyt brangau kainuoja nei visa tavo supuvusi 3 guoli nusipirkt ....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
kad cia nieko baisaus tai masinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
7 o tau kas??? nu pažvenk ir dusk
Nuotraukos nėra
RaimondasG 5671    
#8 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Gaila masinos =/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
va va va :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Mano draugas kazkda isgeres irgi sake zek kai pavarysiu, ir masina neuzsikure :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
siaip su masina retai sako: ziurek kaip moku. Jau greiciau su matociklu ar dar kuo, bet ne masina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
ce tipo ziurek kaip moku be ranku
Wiik 5671    
jėzau, kokia gražutė... :[[
zolyte17 5671    
Lambordzini sudauze, gaila masinos :D
Nuotraukos nėra
RaimondasG 5671    
neparašyta, kad prieš mirtį ;)) "jo paskutiniai žodžiai prieš avariją buvo.." netilpo tiesiog :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
Na jei buvo be saugos dirzu ir isleke pro stikla tai gal, bet taip tai nemanau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
nuo tokios avarijos tipo mire?
Grįžti į viršų