O tu dar vis nori - būti liekna?

2011.01.21 19:05 saule.pasaulio
  • 3
8
anoreksija,baisu,siaubas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
#7 Aš ir liekna... ka daryt kad tokie genai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
o as maniau kad as liekna:) siaip jinai tai cia serga. bet ka daryti panoms kurios yra aukstos lieknos labai ir niekaip nepriauga svoriu?ka tokioms daryti?kodel visi kalba tik apie dietas kaip suliekneti o ka daryti toms kurios negali pastoreti?jas izeidineja kad jos tipo anoreksikes nors jos tesiog nepriauga niekaip svorio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Noriu būti toks lieknas, kaip ši nuostabi moteris
Shawty 5634    
Pritariu. :D
Hug 5634    
Taip. Noriu būti liekna, nu bet ne tokia susna.
Shawty 5634    
Hmm. Gražu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Papai geruliai. Nuciulpt tokius.
winston 5634    
mmm.. :>
Grįžti į viršų