Paskutinė taip sužviegė, kad net mergaitė išsigando ;D...
Skambutis - Nereikia tokių filmų žiūrėti tamsoje..
Anonimas
5520
Meskis1
5523
baisu :D
Anonimas
5525
Geras x D
Anonimas
5530
Paskutine tai dave vaizdu :D
Anonimas
5534
Po paziurejimo pries metus iki dabar isivariau paranoja;D
Anonimas
5534
Na o kas butu jei kasnors uzsimanytu ja nuspirt ? :D
Anonimas
5534
Neišsigąsčiau ;D.
LogInGuy
5534
norit gero siaubiako, žiūrėkit Paranormal activity
Anonimas
5534
''The ring'' nebaisus filmas, paziurekit ''Mirrors''.. Tas tai brrrr...
Anonimas
5534
+
Anonimas
5535
tokius filmus reik ziuret kaip toki grazu ora
Anonimas
5535
zinau, man irgi taip buvo :D
Fanatikeee
5535
jau pažiejau, galėtų taip padaryti, kino teatruose po siaubo filmų : DD
Fanatikeee
5535
bijau žiūrėti. :D
LinasK
5535
Taigi smagu būtų :D
|

