Skambutis - Nereikia tokių filmų žiūrėti tamsoje..

2011.04.27 fine10
  • 382
15
samara,baisus, zmones



Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Paskutinė taip sužviegė, kad net mergaitė išsigando ;D...
Nuotraukos nėra
Meskis1 5523    
baisu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Geras x D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5530    
Paskutine tai dave vaizdu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Po paziurejimo pries metus iki dabar isivariau paranoja;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Na o kas butu jei kasnors uzsimanytu ja nuspirt ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
Neišsigąsčiau ;D.
LogInGuy 5534    
norit gero siaubiako, žiūrėkit Paranormal activity
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
''The ring'' nebaisus filmas, paziurekit ''Mirrors''.. Tas tai brrrr...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5534    
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
tokius filmus reik ziuret kaip toki grazu ora
Nuotraukos nėra
Anonimas 5535    
zinau, man irgi taip buvo :D
Fanatikeee 5535    
jau pažiejau, galėtų taip padaryti, kino teatruose po siaubo filmų : DD
Fanatikeee 5535    
bijau žiūrėti. :D
LinasK 5535    
Taigi smagu būtų :D
Grįžti į viršų