Geriau B**t Bybį nukirst - Negu žiūrėti, tokias demotyvacijas

2010.09.15 20:30 Gasper
  • 13
7
bybys,bibys,bybis







sima48 5561    
kirsk byby kad nori
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
reik sukurt puslapi www.depresucha.lt
Nuotraukos nėra
The20 5765    
jo,eikit koki emotyvacija susikurkit ir kelkit savo sudus ten...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
#2 žodžiai geri ir išvis manau, kad 90% žmonių čia ateina praskaidrinti sau nuotaika, o ne žiūrėti į tas jūsų depresūchas su "prasmingais" žodžiais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
tai kirsk
varna 5765    
foto tokia graži,galima buvo sukurt gerus žodžius..o čia..viska sudirbo autoriaus netike žodžiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
:D geriau pamirsti apie sita puslapi kaip jau padare daugelis zmogu
Grįžti į viršų