#6 Na jau prie tokio mielo kyciaus tai nesikabinėk :D
Vis mažiau - Bjaurus...
ZiuZiu
4503
Negalibuti
4503
Ten ant jo kartais ne 3D tatuiruotė? :D
Emma11956
4503
Nu man pvz sfinksai gražūs, o šito katino tai gaila :/
ZiuZiu
4504
#3 Visiškai pritariu :D
Anonimas
4504
sfinksai grozis,tik nereikia cia tyciotis .....
tornadas
4504
Dar bjauresnis :D
liolekbolek
4504
čia tikrai "tikras"
|

