Tu gi jau žinai - Kuo užsiimsi senatvėje?

2013.11.05 vnz3
  • 22
3
breaking, bad,senatve,uzsiimti






Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
Jo, aš irgi senatvėj būsiu genijus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
jo jo visi mes tapsime chemijos profesoriais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4617    
Reikės pabandyti, senatvės pensija tai maža :D
Grįžti į viršų