Rūkymas žudo!

2010.07.31 jar69
  • 41
18
pistol,cyzos,zudo







Nuotraukos nėra
Anonimas 5631    
Tiesei sviesiai! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
visai ne;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#12 Nebezdėk, nes ir nuo to ozono skylės atsiranda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#18 px man, geriau savo masina padegsiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
#15 o tu pats saimi susirupink ekologijos gerbejau ;D
Nuotraukos nėra
Jurijus 5807    
#15 Taip. Mes prirūkom daugiau, nei gamyklos ir automobiliai išmeta dujų į orą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
jo, meskit rukyt lopito, nes per jus susidaro ozono skyles, po to istirps visi ledynai ir bus tvanas, mirs daug nekaltu zmoniu (t.y. nerukanciuju) :D
Nivix 5807    
ir dar winstoniukas :D
dzokeris 5807    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Ginklas uztaisytas cigaretemis :)
Lengva leta mirtis :O
Vyncas2 5807    
#9 Jie yra suinteresuoti, kad žmonės greit nuo jų (cigarečių) nemirtų
mantux31 5807    
#5 jiem visiškai px yra ant žmonių kurie rūko, gi kažkuris tabako gamintojas pasakė jog nerūko, nes tiksliai žino kas viduje yra
Dizzee 5807    
#5 Visiška nesamone parašei :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
kaip gali maziau kenkt?
Vyncas2 5807    
O kokia nauda cigarečių gamintojams, kad cigaretes žudytų? Kuo mažiau kenks tuo dagiau cigarečių iš jų nupirks
Nuotraukos nėra
bartaszs 5807    
Rūkymas juk nėra blogai juk už bet kokį malonumą reikia ką nors prarasti šiuo atveju kažkiek sveikatos...
OldSc 5807    
Uzknisot apie ta rukyma kas nori tas ruko ar pavydi?
Apsiverkit 5807    
Tai kodel mano kaimynas jau daugiau nei 20 metu sutraukdamas po 10-15 cigareciu per diena dar gyvas?
Grįžti į viršų