Dievas: seen.
Dieve, atsiųsk penktadienį
3diLTU
3985
Anonimas
5211
tuoj
Anonimas
5222
dievo NERA
Anonimas
5575
As galvojau kad tik garfildas toks achujenai protingas ir lankstus, pasirodo sniegius ne ka prastesnis:)
MindziuX
5575
#19 pas jį gal lt raidžių nėra, nepagalvojai?
prodigy
5577
katinam ir taip gerai belekokia diena :D
Anonimas
5577
gejus katinas
Anonimas
5577
25# zek kad taves pacio nesupizdintu
Anonimas
5577
#24 lavone ne tau ir sakau , taip kad dusk kol gyvas
jorkinas
5578
#22, niekam neidomi tavo nuomonė, nevykėli :/
Anonimas
5578
#22 dar labiau visko sureikšmint negali? nebeturi prie ko prikibt ? : DD
Anonimas
5578
Ir koks katinui tolkas is to penktadienio ? ? ? ? ? ?? Jei norejai vykusios demo reikejo det ft su zmogumi.....
Anonimas
5578
#20 Tai matai, jau ir pencininkai turi internetą, bet ale vistiek reikalauja didesnių pencijų :D
Tumas
5578
#7 pencijas? :D
Anonimas
5578
#16 Tai kad net pats nesugebi lietuviškai rašyti,o dar kitus bandai mokinti..
Anonimas
5578
ir kas is to? nieko gero gyvent nuo 5 iki 5...
Anonimas
5578
#15 gotta get down on fried egg
Anonimas
5578
#13 ismok rasyti, poto bandyk kazka pasakyti pries kitus.
Anonimas
5578
fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg
puukis4
5578
o taip.
AlusDraugas
5578
#12 uzaug. zmones pabaliavot nori :)
MindziuX
5578
Ir ką penktadienį? Po griovius vartytis?
saimonux
5578
mano demotyvacija, tik truputi pakeista :(
Aanonimee
5578
Man taip pat būna :D
Anonimas
5578
Nieko, išgyvensiu iki jo....
saunuolis
5578
Geriau griušelę duonos ir vyno lašą.
Anonimas
5578
Geriau didesnes pencijas
bone
5578
geriau atostogas ... arba dar geriau wasaraaa !!!
Anonimas
5578
fun fun fun fun
Anonimas
5578
#2 Žekit-ir dievas demotyvacijas ziuri ;D
Anonimas
5578
Geriau iškart siųsk šeštadienįįįį
sauktukas2
5578
Po 4 Dienu atsiusiu !
Anonimas
5578
jo,ir kuo greiciau :D
|

