Dieve, atsiųsk penktadienį

2011.03.21 juokutisinfo
  • 659
33
dievas,penktadienis,katinas







3diLTU 3985    
Dievas: seen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5211    
tuoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5222    
dievo NERA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
As galvojau kad tik garfildas toks achujenai protingas ir lankstus, pasirodo sniegius ne ka prastesnis:)
MindziuX 5575    
#19 pas jį gal lt raidžių nėra, nepagalvojai?
prodigy 5577    
katinam ir taip gerai belekokia diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
gejus katinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
25# zek kad taves pacio nesupizdintu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
#24 lavone ne tau ir sakau , taip kad dusk kol gyvas
jorkinas 5578    
#22, niekam neidomi tavo nuomonė, nevykėli :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#22 dar labiau visko sureikšmint negali? nebeturi prie ko prikibt ? : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Ir koks katinui tolkas is to penktadienio ? ? ? ? ? ?? Jei norejai vykusios demo reikejo det ft su zmogumi.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#20 Tai matai, jau ir pencininkai turi internetą, bet ale vistiek reikalauja didesnių pencijų :D
Nuotraukos nėra
Tumas 5578    
#7 pencijas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#16 Tai kad net pats nesugebi lietuviškai rašyti,o dar kitus bandai mokinti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
ir kas is to? nieko gero gyvent nuo 5 iki 5...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#15 gotta get down on fried egg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#13 ismok rasyti, poto bandyk kazka pasakyti pries kitus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg
puukis4 5578    
o taip.
AlusDraugas 5578    
#12 uzaug. zmones pabaliavot nori :)
MindziuX 5578    
Ir ką penktadienį? Po griovius vartytis?
saimonux 5578    
mano demotyvacija, tik truputi pakeista :(
Aanonimee 5578    
Man taip pat būna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Nieko, išgyvensiu iki jo....
Nuotraukos nėra
saunuolis 5578    
Geriau griušelę duonos ir vyno lašą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Geriau didesnes pencijas
Nuotraukos nėra
bone 5578    
geriau atostogas ... arba dar geriau wasaraaa !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
fun fun fun fun
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
#2 Žekit-ir dievas demotyvacijas ziuri ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Geriau iškart siųsk šeštadienįįįį
Nuotraukos nėra
sauktukas2 5578    
Po 4 Dienu atsiusiu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
jo,ir kuo greiciau :D
Grįžti į viršų