:D
Šalmas - Griuvimo atveju apsaugos tavo galvą
Anonimas
5645
Anonimas
5663
Pestute gal ir px butu pasivaiksciot, o su dviraciu tai tikrai nulekciau xD as kai pradedu stresuot as nesivaldau ant dviracio, tas pats buna kai vaziuoju ir masina pravaziuoja arti names, tai pusiausvyros nelaikau :D
Karole
5832
Pasivaikščiot tai gal ir nieko visai butu :)
Anonimas
5834
Galva tai gal ir liks sveika:)) Tik kaži ar ji vis dar būtų kartu su kūnu:)
Anonimas
5840
Aš tikrai nuvažiuočiau apačion...
Anonimas
5866
nemanau kad jis kanors galetu cia apsaugot :D
Gusta-Fang
5873
Butu fajna pabandyt.
Anonimas
5876
nu, bent jau galva sveika liks
Anonimas
5887
Noreciau isbandyti
Anonimas
5898
Odieve, manęs niekas niekada ten neužkeltų, tuo labiau su dviračiais
Anonimas
5901
yra zodis baime ir yra zodis rek
Anonimas
5905
Aš norėčiau ten pasėdėt. dievinu aukštį, o dar ten gražu. kaifas
Anonimas
5909
sry man ir be dviracio ten perbaisu butu.... bet shejp prasivaiksciot ten noreciau butu nepakartojama... arba su parashiutu shokt... tik zinau kad pavojinga su parashiutu i vandeny leistis...
-Viktorija-
5916
Suprasčiau jeigu jie eitu pėstute, o ne važiuotų dviračiais :D
Anonimas
5918
#4 Turėtum suprasti ką reiškia ekstremalas + kalnų dviratis...
Anonimas
5921
zjbs butu tokioi vietoi pasivazinet
Anonimas
5926
nu jau fainai fainai turėtų būt... :)
Anonimas
5927
Wou ;D Rizikinga ;D
Anonimas
5927
#4 kiausus kai uzsiauginsi parasyk
Anonimas
5927
Seip nephotoshopas yra tokiu zmoniu. :D
Anonimas
5928
neblogai butu. ;D
Anonimas
5929
Jei ne photoshopas, tai nu ir bukapročiai tie dviratininkai. Gyvenime ten važiuot nesugalvočiau.
J0keris
5931
O dieve ;//
Anonimas
5932
Bijočiau čia važiuot. ;o
wwestas
5932
Įdomi mintis :?
|

