Šalmas - Griuvimo atveju apsaugos tavo galvą

2010.03.27 ego
  • 242
25
salmas,griuvimo, atveju, apsaugos, tavo, galva,dviratininkas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
Pestute gal ir px butu pasivaiksciot, o su dviraciu tai tikrai nulekciau xD as kai pradedu stresuot as nesivaldau ant dviracio, tas pats buna kai vaziuoju ir masina pravaziuoja arti names, tai pusiausvyros nelaikau :D
Karole 5832    
Pasivaikščiot tai gal ir nieko visai butu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Galva tai gal ir liks sveika:)) Tik kaži ar ji vis dar būtų kartu su kūnu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Aš tikrai nuvažiuočiau apačion...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
nemanau kad jis kanors galetu cia apsaugot :D
Gusta-Fang 5873    
Butu fajna pabandyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
nu, bent jau galva sveika liks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5887    
Noreciau isbandyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
Odieve, manęs niekas niekada ten neužkeltų, tuo labiau su dviračiais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
yra zodis baime ir yra zodis rek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5905    
Aš norėčiau ten pasėdėt. dievinu aukštį, o dar ten gražu. kaifas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
sry man ir be dviracio ten perbaisu butu.... bet shejp prasivaiksciot ten noreciau butu nepakartojama... arba su parashiutu shokt... tik zinau kad pavojinga su parashiutu i vandeny leistis...
-Viktorija- 5916    
Suprasčiau jeigu jie eitu pėstute, o ne važiuotų dviračiais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#4 Turėtum suprasti ką reiškia ekstremalas + kalnų dviratis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
zjbs butu tokioi vietoi pasivazinet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
nu jau fainai fainai turėtų būt... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Wou ;D Rizikinga ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
#4 kiausus kai uzsiauginsi parasyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Seip nephotoshopas yra tokiu zmoniu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
neblogai butu. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Jei ne photoshopas, tai nu ir bukapročiai tie dviratininkai. Gyvenime ten važiuot nesugalvočiau.
J0keris 5931    
O dieve ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
Bijočiau čia važiuot. ;o
wwestas 5932    
Įdomi mintis :?
Grįžti į viršų