Darau neįtikėtinas pažangas - Myliu ją jau metus ir ji jau žino, kad egzistuoju.

2010.06.08 mama
  • 146
18
meile,pazanga,dvorumas,egzistavimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
#15 pritariu absoliuciai!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
oi ble kaip taikliai
Nuotraukos nėra
876 5819    
tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Gal ir per drovuma, bet kazin kiek tokiu drovuoliu yra laimingi jeigu juos suveda su tuo "mylimu" zmogum kas nors. As galvoju kad cia gal ne drovumas o visko pasvarstymas ir apskaiciavimas...

Beje jeigu tu myli tai nereiskia kad tave myli :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
#12 O kas čia per prasimanymai, kad pirmą žingsnį visada turi žengti vaikinas? Kvailystė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#11 Pritariu. man visai tas pats.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
tikra tiesa, taciau pogalais negi vaikinai tikisi kad paneles pirmos turi uzkalbinti ir net kabinti? tai virs visko... jie jau pats nesugebi, uz tave niekas nepadarys to..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5854    
viskas per drovuma... daznai buna per velu kai galu gale pasiryzti pasakyti kad esi isimylejes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Teisybe
Effont 5861    
Patinka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
oj, gera sita ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
#3 tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
good one :D sitas geras tikrai, dabar as skausmo ekstazei :D gera demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
is pradziu nesupratau , bet dasuto poto . Skaudi tiesa kai kam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Puiki mintis
valkata 5863    
joo.. cia prie serijos "matau, patinka, bet nedrįstu" ..
cloudmaker 5863    
Kaip širdį suspaudė :/ +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
Iš kur sužinojo? :O
Grįžti į viršų