I will be popular, - tai prašau bandyk vėl kitais metais :)

2011.05.15 15:46 marri
  • 26
22
eurovizija,popular,eric, saade







Nuotraukos nėra
Anonimas 4962    
#14 debilė tu gal?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4962    
#17 Sutinku aš irgi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4962    
Pamačiau ir įsimylėjau, jau toks gražus, kad net nežinau kur dėtis. Dar gyvenime tokio nemačiau. Ot, koks gražuoliukas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4964    
as sutinku su wtf
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
grožis akis gydo toks bernas nuo visų ligų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5387    
lydausi sexy bernas tai ne justin bieber noriu eriko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
aciu dievui kad nebandys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
nebebandys jau . pats sakė . :) bet jis ir be pergalės labai popular . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
nepatinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#1 slyksk tu lope, foto bl nors pasikeisk IDIOTE krv.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
koke sexy foto ;]]**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Nerealus!<333
Va jis turejo laimet!;******
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
rarw :)*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5515    
Negaliu aš žiūrėt į jį. Per daug gražus.
HPur 5516    
#7, 3 vieta - čia laimėjimas, o ne pralaimėjimas. :) Palyginus su tuo, kad Švedija 12 metų, nebuvo tokioje geroje vietoje, kurią pasiekė Eric Saade. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
NEEEE, prasau, tegul jis nedalyvauja kitais metais.. Per daug man jis patiko, kad vel pralaimetu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
net neįsivaizduoju kodėl, bet man jis primena taylor lautner ;D nors aišku šitas daug gražesnis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5516    
jis nesveikai gražus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Pfff. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
Jis taip ar taip jau populiarus, kad ir nelaimėjo.
power123 5517    
<3
Grįžti į viršų