tik nesakykit kad patikejok kad cia ne fotoshopas :D :D :D
|
Anonimas
5530
Anonimas
5530
Fui kaip slykstu..
Anonimas
5663
slyksciai atrodo. :D
Anonimas
5670
Paskaitai ir juoktis norisi is jusu hebra kurie manot, kad cia tikras ... :D tik yrodot savo nesupratima sioi srity taip , kad geriau tyliai pabutumet bent protingesni pasirodytumet :)
Anonimas
5807
#6 pritarta
Anonimas
5832
PhotoShop gi cia nx....
Anonimas
5833
#7 nusišneki.
Anonimas
5833
:D Ftshopas jugi... :D kaip senatveje atrodys? Tikriausiai dar pafotoshopinis ir dar didesnis bus :)))))
Karole
5833
Esmė ta,kad dauguma kulturistu panašiai atrodo,na bent jau kitose šalyse. Man nepatinka.
Anonimas
5833
#4 Dėja čia ne PhotoShop kuryba..
Anonimas
5833
galiu patikslinti ce yra photoshopo ispustas kulturistas ir jis toks tikrai nera
Spameris
5834
Niekaip, nes jos nesulauks
Anonimas
5834
Idomu kaip jis atrodys senatvej...
Spameris
5834
Nu jei žiauriai neturi ką veikt tai gal
|

