Planas - Futbole jis yra svarbiausias

2010.06.18 pawelek
  • 823
128
planas,futbolas,futbolo, planas,lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 3785    
Ispanu planas vietoj prancuzu, ir gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
XYN :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5227    
turku geriausia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
ispanai vietoj turku ir viskas labai teisinga gaunas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
Xui
pawelek 5301    
f
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
russian 12zaideju px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Ir NX VISADA ant lietuviu stumia!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Rusu planas nieko, bet aikstej buna 11 zaideju, ne 12..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Stepai, ne XYU o CHUI, pažink rusiškas raides ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
senas sitas, flinte pries kokius 2 metus maciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
taigi yra tas turkish plan
Nuotraukos nėra
Anonimas 5766    
orginale buvo ne turku planas tas, o orginali salis puikiai atitiko, nes beziurint ju varzybas, butent visi prie teisejo buvo. (deja pacios salies nepamenu :D)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Pamiršo čia patį geriausią Turkish plan xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
blemba, net ašarą išspaudžiau :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#105 nepstebejau ;D cia tai geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Truputi persudyta, bet taip skaniai išryškintas žaidimo stilius, brazilai tai iki ašarų prajuokino X"D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Prajuokino :D Anglai tik per Rooney lošia, o Italai penalčius mušą :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#93 apie futbola demo, tai tie apie krepsini sneka. Demotyvuojat jus mane
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
pz geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Rusų tai komentare užrašyta Xyu ;D Manau kas mokat rusų kalbą suprasit
GeeGee 5796    
vokiskas man patiko, prikolas 297km/h
Nuotraukos nėra
Domi 5799    
Gali but, bet vis vien geras. Brazilu man patiko, prancuzu ir turku
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
cia net ne originalus paveiksliukas, originaliam tai ispanija ar panasiai vietoj lietuvos, nes kazkada kazkokia futbolo komanda neatejo i zaidima, todel kazkas sugalvojo kad jie namie liko ir televizija ziurejo.
Nuotraukos nėra
Domi 5800    
Ziauriai patiko :D
Kira 5805    
Vokeciu geriausias su 297km/h ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
geriausias :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
we are the best!!! T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
LT best ;D
SoniC 5820    
Lietuvių geriausias xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Jei lietuviai jo neturi- reiskia jis ne pats svarbiausias
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Smagus. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
baba, prinink 1989 metus, kai zalgirio zaidejai (kaip 1993 metais paaiskejo, jie buvo patys geriausi europoje ir su vienu geriausiu pasaulio zaideju A.Saboniu) nugalejome csk, veliau laimejome eurolyga... Jiems niekas nemokejo dideliu algu, gaudavo tiktai isgrt ir tai gerimo daznai pritrukdavo... Ir be to, lietuvos futbolo rinktine, apie 1930 metus yra nugalejusi argentinos, prancuzijos, italijos ir brazilijos rinktines... O dabar mes nieko nelaimim, nes i futbolo sporta yra per mazai isvastojama (ne apie algas sneku).
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Prancūzų kiečiausias xD Sh1t, they forgot the goal...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Lietuvei gerai zaistu fule jei atliginimai butu ne 200lt,nes valstybe nefinansuoja i fule, uz centu nepsimoka net stenktis, jei gautu normalius lt tai jie gerai lostu ir butu del ko stenktis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Pokštas su italiukais :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#87 Grįžk į Rusiją, jei tau Lietuvos planas ne geriausias, tu ne lietuvis
Wilce 5839    
Pas lietuvius planas yra bet jis labai nepastovus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Rusų geriausias, rusų, rusų ;]]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
RUSSU PLANAX " XY*" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Lietuvos vistiek geriausias.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Prancūzų geriausias planas. [aišku tik po lietuvių] dasivaryt iki vartų ir taikytis kur nors aplink vartus :D. nu jo ten puse komandos vieni ant kitų pikti, tai iš pykčio nesąmones daro :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
#79 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
lietuviu planas vistiek kieciausias :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Anglu panasus i vakaryksti vokieciu ivarti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
geras ;D
graffitis 5844    
ne, geriau galejo parasyt po lietuva: lietuviai nemusa ivarcio del to, nes zino, kad po jo kamuolys atitieks varzovams :D
(50-100)
Grįžti į viršų