Žmogus, - kurio dėka žiūrėti futbolą dar įdomiau.

2011.03.22 Heineken
  • 193
34
kesminas,futbolas,komentatorius,sportas







Nuotraukos nėra
Anonimas 3666    
visas rungtynes, kurias komentuoja kesminas žiuriu be garso sugadina visą nuotaiką savo komentavimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5118    
#1 pz:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
man kaip tik neidomu todel ziuriu per rusus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
Keiciasi i geraja puse - nebevaro ant MU.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
is veido pederastas , nors komentuoja gerai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
KESMINAS DUXAS>>> BLET JUS DALBAJOBAI GALVOJAT KA KESMINAS GERIAUSIAS KOMENTATORIUS??? JIS PATS DIDZIAUSIAS GRYBAS VAPSE NIEKO NORMALAUS NEPASAKO DALBAJOBAS KAZKOKS TIK VARZYBAS TRUKDO ZIURET JO PIEVOS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
demotivacija :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Tikrai ne. Biografijas galiu ir nete paskaityt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
per sport1 gerai komentatorius ir emociju bent ideda biski tai idomiau klausyt.Bet pries kesmina nieko neturiu
Teenagor 5575    
#6 Mr. Smarty Pants ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
man tai jis gadina labiau futbolą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
užskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Irr.. Smūgis žemiau vartų!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
kas ce toks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
jam leisciau komentuoti savo laidotuves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
nežinau. . .tas jo komentavimas, aikštėj chebra iš visu jegu pliekias o jis pasakaoja kaip 1974 lose vokiečiai. Daug išmano bet galėtų kartais pakomentuot ir kas DABAR aikštėj vyksta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Labai nusisneket pradejo Kesminas, nebetoks idomus pasidare, pries pora metu tikrai geras komentatorius buvo, bet pastebejau nebe pirmas komentatorius sugenda su laiku, gal but tai normalu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
''siandien per daug nesigilinsime i rezultatus kituose matchuose'' - bet kas 15 minuciu visus rezultatus kartoja kur kas losia kitas rungtynes :D mano megstamiaucia jo citata yra 'PAVOJINGAS EPIZODAS!' su tuo savo balseliu kai pasako tai luztam chebra :D
Roccinho 5576    
#15 Apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
ziauriai demotyvavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Perdavimas į priekį, Benzemą į baudos aikštelę. smūgis IR VIENAS - NULIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roccinho 5576    
#6 VSB vyrukai grybo tikrai nepjauna, bet, kad Kesmino balsas tiesiog pritaikytas komentuot futbolą, todėl labai gerai limpa :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Na ką gi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
turiu pranesti jog cia ne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#8 Apie futbola nesidomi tylek ,o siap tai vienintelis toks zmogus lietuvoj tiek daug ismanantis apie futbola (vaiksciojanti futbolo enciklopedija) pagarba Kesminui !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
kas cia toks isvis bl? dar krc fotkes pradedam metyt ir uzrasom uz ka mes juos gerbiam...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
nepazistu, srry.
Spameris 5576    
#1 Man tai kaip tik įdomiau kad ne vien apie tai kas aikštėj vyksta, nes tą mes ir taip matom.
#2 Eik tu, kad jie grybą pjauna.
#4 Kesminas, ne kesinas.
#5 Nepamiršk ir čempionų lygos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#3 nežiūri lietuvių futbolo... Bet N. Kesminas komentuoja tokius dalykus kaip pasaulio futbolo čempionatą... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
cia kesinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
neziuriu lietuviu futbolo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Labiau patinka du ciuvakai is sport baltiko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
kartais uzpisa jis kai pradeda sneket ten apie futbolininku tevo briolio draugo sunu ar kanors tokio suvelia ...
Grįžti į viršų