ble cia kitaip nebuna, vienas idejo tai lauk dar simto apie ta pati . Apgailetukai jus :D
Nostalgija - O aš taip ir nesurinkau visos kolekcijos
Anonimas
5206
Anonimas
5206
che che ziuriu cia kieciausias :D 3 kolekcijas full surinkau :)
Anonimas
5206
turiu visa kolekcija :)
shamas
5206
su bratka surinkom kartu dar turetu metytis stalciui.Tikrai nuostalgija :D :)
Anonimas
5206
Visus turiu :D Kadanors už milijoną parduosiu :D
Anonimas
5206
seni geri laikai :D
Geras_Iksas
5206
pas mane kitokie buvo :( www.demotyvacijos.lt/from-Geras_Iksas/approved/o-kuo-dabar-1488361.html
Anonimas
5206
buvau surinkes
Anonimas
5216
Taip.. Vaikystė buvo nuostabi :D
Anonimas
5216
atsimenu dar tuos laikus
|

