va va :D pritariu
Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas
Anonimas
5749
Anonimas
5813
avatar.
Anonimas
5819
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang
5873
Kietaj kietaj..
chzarija
5881
grazus darbas
Anonimas
5890
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
schiz
6009
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Anonimas
6009
pritariu kristijonui
Anonimas
6009
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Anonimas
6009
afdjat tu idiotas :|
Anonimas
6011
Kaip ir sita . HAHAHA
|

