-Susitvarkyk kambarį!!! - -O kas ateis??

2011.06.05 LeDaS
  • 324
13
netvarka,kambarys,grazu,kambari,kai,jis,netvarkingas







Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5445    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Kas kas ateis ,tas kas vel sujaukks ta kambary:-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
as ir visada taip sakau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
#1 Issitrink galva su tuo savo photoshopu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
as ateisiu (trollface) problems?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
to #1

neturėjau... Ką čia tokiem durneliam kaip tu ir bepasakysi... :) Paaugsi - suprasi.
Kentux 5495    
Taip ir sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
stpdv
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Čia netvarka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Mana atsakimas dauzniausei toks ir buna xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
kazkas negali ignoruoti troliu, tiesiog nesugeba.
zilwis777 5495    
#1 Neturėjai ką parašyti komentarui, tai sakai parašysi pirmą nesamonę šovusią į galvą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
Photoshop!!!!
Grįžti į viršų