#10 tai gal antra karta ziuri? :D
Atsiprašo ne kaltas, - O tas, kuris labiau brangina.
Anonimas
5538
agnyciukea1
5561
#4 :D
Anonimas
5572
Buvo tik šiek tiek kitais žodžiais. :> bet vis dėl to, jei jau ji yra tarp geriausių, vadinasi daug kas nematė. :>
Anonimas
5575
Štai matote "tikro" lietuvio pavyzdį: rėkia (keikiasi) jog ši demotyvacija jau buvo, bet to neįrodo. Be to parodo savo išsilavinimo lygį ir kultūrą. Geriau patylėk ir tave laikys kvailu, negu praverk burną ir išsklaidyk visas abejones.
povilasq
5576
blt ne mano reikalas tavo skleroze ir as nesiruosiu cia blt po pusllapius viaiksciot, vien tam kad irodyciau, jog tu nezinai kas bivu o kas ne
Punceka
5576
tai surask kur yra buvus, nukopink bl url tada suski rėkauk
povilasq
5576
#6 kaip tai kur!? cia blt
Anonimas
5577
xD Juokina mane tokios... whaa whaa whaaa.. paverk dar
Punceka
5577
Kur?
povilasq
5577
BUVO BLE JAU SITA EMOTYVACIJA...
Anonimas
5577
cry me a river
Anonimas
5577
o tam kurio atsiprasai vistiek px
Anonimas
5577
=]
Anonimas
5577
:)
|

