Blemba retas atvejis :/
Laimė - Kai naktį nebegali užmingti, nes realybė geresnė negu sapnai.
Mr.Gulbius
5611
misspikciurna
5752
būtų geriau jei būtų "Laimė, kai naktį nenori užmigti, nes realybė geresnė negu sapnai". nes užmigt tai gali, bet tikrai nesinori. :)
Anonimas
5752
pz kai teisa ce. man vakar taip buvo. :D
Anonimas
5752
O apie meilę šiaip yra šita mintis?
Anonimas
5753
like like like ;]]]]
Laurucea
5753
#5 Ne Tau vienam taip būna. ;D
Anonimas
5754
hah o man atvirkščiai dažniausiai būna :D
Anonimas
5754
#3 ?!!!! netyčia gal pasispaudė žmogui ne ta raidė,tai jau nemoka rašyt?! beje demotyvacija gera,o tu eik į mokyklą,vaikeli, ir išmok kalbos kultūros.:)
Anonimas
5754
eik geriau į mokyklą, o ne šūdinas neDemotyvacijas kurk, nors rašyt išmoksi.
Anonimas
5754
gers
garbane
5754
geras geras ;)
|

