Tu gali! - Įrodyti, kad esi per silpnas gyvenimui.

2011.02.05 zcarrier
  • 146
44
savizudis,ant, stogo,irodyk,kad,esi,per, silpnas,gyvenimui







Nuotraukos nėra
Anonimas 5051    
Tu gali.. ŠOKTI!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
nu ir irodysiu. man nebus labai geda kad as per silpnas gyvent. nx nekenciu saves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
#40 taip kad su juo turi bendrauti, auklet, taip skatint ir jo pacio bendravima. o ne xujomajo uzsiimt savim.
Nuotraukos nėra
zcarrier 5389    
#38 Pritariu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5495    
#38 kodel tu manai kad seima reiketu kaltinti? jei pats vaikas nepasokoja seimai kas dedasi tai kaip ji gali pagelbeti :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
ner cia jokios demo, zodziu zaismas ir viskas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
logiskai pagalvojus savizudziu be priezasties nebuna juos pernelyg stipriai veikia aplinka ir jie nebegali visko kaupti nemanau kad tai galima vadinti valios nebuvimu taip kad manau labiau reiktu kaltinti ne pati savizudi o visu pirma jo seima nes butent nuo jos priklauso vaiko visas likusis gyvenimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
"Kuo daugiau savižudžių- tuo mažiau savižudžių" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Tikra demotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#30 Ačiū, nebūtumėm čj patys supratę. FAIL.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
:D komentarai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
gedre ir giedrius tai gali but bet pedofile automatas ir peilis ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Užskaitau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
NESU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ten tuos pirmus komentarus gi tas pats zmogus rase :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Komentarai nerealūs :D
NesTaiPaprasta 5617    
demo nera bloga, bet komentaru spektaklis buvo tiesiog fantastishkas! tobula! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Va čia bent tikra demotyvacija :)
povilasq 5617    
pzdc. neber zodziu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Loxai tie kurie bando pasitraukt anksciau, gyvenimas ir taip trumpas, isnaudokit ji visa iki maximumo, nes po to nebus nieko!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Dekui dekui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
bent jau tikra demotyvacija cia ;] ir gera +5
Teenagor 5617    
:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Puiki vaidyba!Bravo!!;********
Tas automatas ir pedofile geriausiai vaidino!As apshales!BRAVO! ;*****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
laba diena
mgudaite 5617    
Krc zmonems demesio truksta tai chatint komentaruose pradejo zdz...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
PABAIGA. Išvados - nekurk nevykusių demotyvacijų, nes bus šitaip.
Nuotraukos nėra
bjaurastis 5617    
Tu gali ! likti aklas - per sakute
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Giedrius has lost his penis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Kaip romantiška. <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Omaigad!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Giedre, aš mirštu, žinok, kad aš tave myliu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Yra vaiku?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Paukšt! Paukšt! Paukšt! Paukšt!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Kas čia dedasi? Visi ant žemės!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Kviesk tą policiją, galvoju aš jos bijau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Ačiū, Giedre, už palaikymą. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Giedriau raminkis, o tai iškviesiu policiją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Birute, tavęs čia niekas nieko neklausė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Tai tu žiūrėk "geriausios" skiltyje. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Žiūriu demotyvacijas, tokios lievos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Jo čia aš, ka veiki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Giedriau, čia tu?
Grįžti į viršų