Live for something or die for nothing

2010.09.23 18:10 not_available
  • 5
6
gyventi,mirti,nieko







Nuotraukos nėra
not_available 5755    
Beviltiška čia aiškintis.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#4 nu jo, bet juk posakiai yra posakiai, su reiksme, o cia apsukimas, kazkaip reiksme dingsta.. ai nzn :D
Nuotraukos nėra
not_available 5755    
Na juk čia nebūtina rašyt taip kaip paprastai sakoma, jei ką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
hm.. as tai pirma karta tai girdziu. "live for nothing or die for something" paprastai sakoma..
Nuotraukos nėra
not_available 5755    
Viskas čia gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
nu.. kam cia apvertei posaki?
Grįžti į viršų