Emocijų gausa - rašoma eilute baigiant "xDDDDDD~"

2010.03.31 tochito
  • 287
38
internetas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
29 parase '29 kause pasigydik' xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Man neiseina taip ramiai sedeti ir nesijuokti,dazniausiai taip garsiai pradedu juoktis,kad is kito kambario isgirstu tokius zodzius ''ko ten zvengi kaip arklys'' :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
as jau palaikau ant D, kai tikrai ir is veido matyt kad prajuokino :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
#32 tiesą sako :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
x DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Jei bent " :D " rašau, tai mažiausiai aš tikrai nusišypsau... Reikia realybės gal dauigiau, o tai prikepę šiknas prie pc :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
XD
gretagreat28 5799    
tai is ko zvengiam?
xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
29 kause pasigydik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#25 aš taip pat. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
pasitaiko tokiu atveju, bet tikrai nevisada ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Nepagavau? xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Man juokas belekaip imė skaitant komentarus apačioj tai tkr teisėtai dedu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5895    
jeigu ":D" arba "xD" tai px. Bet jeigu zvengiu 5 zinutes is eiles, aisku su ":D" aisku normaliam saite, sykpe arba irc, o ne onej.
Vyncas 5902    
Jo ; D iš south park'o jis kilęs: D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
Jei ne pietu parkas, tai "xD" smailo gal nebutu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
~ dalis geriausia
Lukasas 5912    
Aš šypsaus taip rašydamas,pvz dbr. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
aš tai rimtai žvengiu kai rašau ":D"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Nejuokinga xD~~~
Roneta 5918    
Nerašau jokių smailų aš iš vis . xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
ciulpk tu byby , eik tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
taikliai : DD (šį kart tikrai juokiuosi!)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
as beveik visada dedu :D, nes man patinka tas veidukas :D be to esu linksmas visada :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
daugumai taip yra. as irgi rasau :D nors net nesisypsau. Viduj man linksma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
xD~
LookAtMe 5927    
xD tolygus - lmao arba rofl :D
Nuotraukos nėra
Taspats. 5927    
#7
Aš irgi, jei jau rašau ":D" tai juokuosi, arba šypsausi tai tikrai :D
nobody 5927    
man ne atitinka ši demo :) jei rašau" xD" tai tikrai juokiuosi :P
Heretic 5927    
Na jei rimtai tai dabar mano tokia :| , bet jei ne sitas demotyvatorius parasyciau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
tiesa, bet sitas emocijas isgyvenam viduje ;D
svajus 5928    
KAS CIA BL MANO KOMENTARA REDAGAVO? AS NORIU PARASYT xD~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
xD~
svajus 5928    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
true
Grįžti į viršų