Nori naujų ratų? - Sėsk prie vairo girtas.

2011.01.02 Pfukse
  • 106
15
neigalumas,invalidumas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
tikra tiesa. Demotyvacija in real.
Nuotraukos nėra
Pfukse 5653    
Ačiu...
Vai2kas 5654    
vo kur demotyvacija.:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#10 stopudovai retenybė būtų surasti tokią demotyvaciją, kur visi normalūs komentatoriai :D visada atsiras kur neturi ką veikt tai kabinėjas prie nieko, grynai kaip mažvaikiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#10 Žmogus, kuris anonimiškai prisipisinėja virtualioj erdvėj, prie nieko blogo nepadariusio žmogaus, hmmm...pagalvokim, kam čia negera ir į lauką jau laikas išeit būtų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
pfukse, sprendziant is tavo aktyviu komentaru akivaizdu jog seki kas kaip atsiliepia apie tavo demotyvacija. Kaip suprantama tau toks saviraiskos budas maloniau uz realu pasauli ?
Kol netapai auka kuri neturi ka veikti, ir tik ir laukti kol tavo demo patvirtis ir taip gausi "demesi" , tikrai patariu iseik i lauka bent kartais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
bet cia rimtai reikia pamastyt
gretagreat28 5655    
:D
Nuotraukos nėra
Pfukse 5655    
Šaunuolis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
Niekada nelakstau vaziuoju kaip padorus zmogus nu dar per 5metus nei vienos avarijos nepadariau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
ce jau tikrai pamastymui :)
Nuotraukos nėra
Pfukse 5655    
Taip. : )
jamkeee 5655    
Čia pamąstymui, labai geram pamąstymui...
Nuotraukos nėra
Pfukse 5655    
Ačiu : )
Spameris 5655    
Nebloga, nebloga : )
Grįžti į viršų