Ne veltui - Inžinerija studijuoju.

2013.11.07 vnz3
  • 15
7
inzineris,pica,sildo






Nuotraukos nėra
Anonimas 4606    
Jei inžineriją studijuotum, elementariausių rašybos klaidų nedarytum. Marš į penktą klasę.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4609    
#5 cia pasigirt norejai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
#5 nu mes uz 2lt sugebam dviese pavalgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
#2 o kas cia tokio si pica papigiai visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
matos, kad ne lietuviu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
pica, "CanCan", pas studenta? seriously?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4610    
ne veltuj cancan'o pica :D
Grįžti į viršų