Tai bleeet, jei mergina kaip kalė ar valkata atrodo ir taip atrodydma visur vaikšto, tai tikrai ji nėra prezidentė ar vienuolė. Kaip daugelis psichologų sako: kokie esam, ko norim, tai taip ir atrodom.
Keistas įprotis - apie žmogaus moralę spręsti pagal jo išvaizdą
Anonimas
5173
Anonimas
5400
#10 sutinku
Anonimas
5466
Tiesa...
kiki17
5466
keista spresti apie zmogu is demotyvacijos ir komentaro.
Anonimas
5466
kiek supratau tai jai koja luzus
Anonimas
5466
Monica Belluci
Jaded
5466
Gal ir negalima spręst, jei žmogų priverčia apsirengti kaip kekše, arba žmogus įvertindamas savo kūno privalumus (tarkim modelis) ir neturėdamas iš ko rinktis, nusprendžia iš to užsidirbti (modeliai, manekenės, manekenai, labai sunkiais atvėjais pateisinu net kekšes). Bet kai žmogus sąmoningai save demonstruoja kaip nepadorų(viliojantį, iššaukiama, "pažiūrėkit ką aš turiu"), arba jam meilė sau, yra stipresnė už moralines normas, tai kaip dar galima nespręst pagal išvaizda.
Vilius_4_eminem
5466
Aha, o kai kažkas parodė nuotraukas su sanatistais, visi tik "Žudyti juos!".
MarkMark
5466
teisybė :)
Geras_Iksas
5466
pritariu #2 paskutiniam sakiniui
Anonimas
5466
ir tai dazniausiai pasiteisina. Ar gali normali moteris rengtis kaip kekse? Jei jau apsirenge kaip kekse vadinasi automatiskai morale sumenko.
Anonimas
5466
o kas čia blogo ? labai tipo baisu suklyst
|

