Nu, viskas. Einu miegot. - Reikia. Ryt bus sunku atsikelt. Einu. Jau. Dabar. Nu, dar 5min

2011.05.12 murka
  • 214
8
ir, taip, visalaik




© google



Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
Na čia matot kaip yra keli varijantai žmogus arba yra tikrai grynas noliferis tam tikra prasme arba visiškas idijotas pirma prasme pavaizduota antra prasme taip galima sakyt nesupratingo žmogaus kuris vadinas kitus noliferiais na o 3 varijantas tai gali but kasnors svarbaus o ne koks paprastas nolifinimas losiant game ar pan..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
Paranormal Nolifitivity.
puukis4 5522    
Mama , nu kompą palagg`ino , greit išjungsiu . (30 min ) . Nu čia va reikia biški , kompas lūžta belekaip (45 min ) nu ok , ok išjungiu gi . ( 1h 20 min . ) pagaliau , atstrigo .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
#2 +5
MindziuX 5525    
Ohoho, vienoj nuotraukoj tiek gėrybių :D
LogInGuy 5525    
Tai čia tikriausiai tik noliferiam būna , kad niekaip nuo pc nenueina..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
Negi negalima to Etano isblokuoti fb? Tipinis trolis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
as taip sakydavau, bet greit supratau kad nera prasmes saves apgaudinet :D
Grįžti į viršų