Trys sekundės, - o šypsena garantuota.

2011.09.27 Ignushka Kiudulas
  • 46
10
suo,begti,gamta,isitrenkti



Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
nejuokinga visai, ir nesusizvengiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5129    
pradejau zvengt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5380    
Rimtai, net nejuokinga.
Nuotraukos nėra
fangtazia 5382    
Mane asmenisaki tai ta muzikele prajuokino ;D
LogInGuy 5382    
nejuokinga.. šuns pagailo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5382    
kodel visi viska taip sureiksmina? Juk galima i dalykus truputuka su pasaipa paziuret :))
beje,prajuokino tikrai :D
Nuotraukos nėra
Mon3y_ 5382    
Not funny, bro.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
nejokingas, wtf? nuliudino.
Freja 5383    
kažkaip net nejuokinga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
xD
Grįžti į viršų