Pff, aš turėjau kiekvieną dieną tampyt plytas kai statėm namą.
O tu dar pyksti, - kai Mama liepia išnešti šiukšles...
Anonimas
5642
Anonimas
5643
zjbs gi, pasportuoji :)
Anonimas
5656
tai kad su rankom nepanesi tiek plytu, delto ant galvos dedas ;X
Anonimas
5656
O mane užkniso tokie kaip tu.
Anonimas
5656
O mane užkniso tokie kaip tu.
Anonimas
5656
Jau uzkniso sitos motyvacijos. Visai ne pagal paskirti puslapis naudojamas.
povilasq
5656
kažkodėl man atrodo, kad jie tas plytas fyrina iš kažkur...
Anonimas
5656
aj jabat, ismetineja geras plytas! Kaip bangladesiukams negaila? O motina isvis isprotejo tokius isakymus isdavineja..
EreZ
5656
#1 Bet po to gi visas kambarys smirdi nuo tokio nešiojimo..
Anonimas
5656
#1 as bl galvoju kas ten su maisu ant galvos vaiksto :D
Anonimas
5656
1# XD
gretagreat28
5656
#1 :D
Anonimas
5656
#1 uzskaitau :D
Anonimas
5656
Radai su kuo palyginti.
slaputia
5656
#1 :D
Anonimas
5656
O jiem mama liepė išnešt plytas?
Anonimas
5656
Nepykstu :] Taip pat ant galvos užsidedu šiukšlių maišą ir žygiuoju link konteinerio!
|

