Tu dabar sėdi prie kompiuterio,nes - dabar yra vasara ir tu neturi ką veikti.

2011.06.21 02:06 k4rkax
  • 4
4
vsara,kompiuteris,nera,ka,veikti




© google.lt



Nuotraukos nėra
Anonimas 5103    
Nesąmonė. Aš visada sėdžiu prie PC
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
aha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
You fail. I'm sittin' here with my phone, Smart phone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
Nereikia buti labai protingu , kad tai zinotum...
Grįžti į viršų