Per ilgai sėdi prie kompo? - Bet bent kaklą kątik pamankštinai.

2017.08.12 21:54 BRONiUS69
  • 8
4
kompas,kaklas,mergina






Nuotraukos nėra
Anonimas 1981    
Aš su iPad užlockinau ekraną, kad nerotatintų, ir nereikia jokių mankštų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 2760    
Nu bet as su telu esu, tai man tela reikejo pakreikpt, ne kakla :D
Mr.Pagirios 3120    
sita gera sugalvoje mankstele :D
Ignassin 3234    
o plią, net trakštelėjo :D
Grįžti į viršų