-Susitvarkyk kambarį!!! - -O kas ateis??

2011.06.05 LeDaS
  • 324
13
netvarka,kambarys,grazu,kambari,kai,jis,netvarkingas







Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5450    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
Kas kas ateis ,tas kas vel sujaukks ta kambary:-D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
as ir visada taip sakau... ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
#1 Issitrink galva su tuo savo photoshopu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5500    
as ateisiu (trollface) problems?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
to #1

neturėjau... Ką čia tokiem durneliam kaip tu ir bepasakysi... :) Paaugsi - suprasi.
Kentux 5501    
Taip ir sakau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
stpdv
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Čia netvarka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Mana atsakimas dauzniausei toks ir buna xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
kazkas negali ignoruoti troliu, tiesiog nesugeba.
zilwis777 5501    
#1 Neturėjai ką parašyti komentarui, tai sakai parašysi pirmą nesamonę šovusią į galvą?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5501    
Photoshop!!!!
Grįžti į viršų