Kamščiai - Prieš ir po egzaminų

2010.05.17 zulia
  • 98
33
kamsciai,egzaminai







Mirka 5882    
Uuu... 2 savaitės iki egzų!!! :D Laukiu nesulaukiu :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
:D :D aha :D ir tyliai tyliai miegokime saldziu miegu :D geriau matiekai labiau pasiruosiu per ta diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
taip dvyliktokai vienijames gegužės 31 diena sedim namuose ir niekur neinam! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
kas cia sako mela kad nepereini i 11kl. jei neislaikai 10kl egzus, visus taip gasdina :D bet nelaiko zmones ir praeina metai is metu XD va man tai 2 egzai arteja fizika ir mate... o liesos su anglu kaip po egzais nelaikau, nes ner ka jiem ruostis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#28 Melai..pas mus taip yra, deja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#27 ir kam čia skleidi melus dabar? Žmonės paskaitys šitų tavo nesąmonių ir galvos, kad rimtai taip ir yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
#26 pernai dar 10 klasei buvo neprivalomi egzai, o dabar neislaikai ir neperkelia i 11.
valkata 5883    
#25 rimtai :D :D :D :D :D :D :D as ir nepastebejau
rossoneri 5883    
"per kontrus sulej lengviau budavo nei per ta "egza" " :D gal atvirksciai norejai pasakyt :D
valkata 5883    
#23 vis vien ten sudas, per kontrus sulej lengviau budavo nei per ta "egza" :D
Vyncas 5883    
Mum privaloma xD
valkata 5883    
#21 sito dalyko nks net egzais nebevadina, dabar tai patikra. ir dar atrodo,kad ji jau nebeprivaloma, nu nori eini,nori ne
Vyncas 5883    
Koks skirtumas, vistiek egzai xD
rossoneri 5883    
negaliu, sesija uz 2 savaiciu ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
prasidėjo čatas aie mokslus,gal jau užmirškit?
valkata 5883    
#16 sudas cia ne egzai 10toj klasej :D
rossoneri 5883    
pfff... tokie egzai :D
Vyncas 5883    
Man ir egzai tuoj xD už savaitės lt kalbėjimas xD
rossoneri 5883    
aha :)
valkata 5883    
aa :D
rossoneri 5883    
ne, zemaituks as :D
valkata 5883    
vilnietis buvai?:D
rossoneri 5883    
durnas buvau :D jei istikruju tai norejau i vu bet neistojau :(
valkata 5883    
#9 tai nx i ktu stojai :D
rossoneri 5883    
vistiek sava noru nevaziuciau cia :D
valkata 5883    
ne kauno paziuret varau,macius as ji simta kart :D
rossoneri 5883    
nevaryk, nk gero ce nera :)
valkata 5883    
ryt i kauna varau :D
rossoneri 5883    
KTU blet... nekenciu sio univero, nekenciu sio miesto ;|
valkata 5883    
kur ir ka studijuoji :D?
rossoneri 5883    
prireiks, aciu :)
valkata 5883    
sekmes:D
rossoneri 5883    
omg sesija uz 2 savaiciu ;(
Grįžti į viršų