Nemylėjau bet pasimylėjau - dabar niekada nenusiplausiu purvo nuo savęs

2011.07.31 23:29 phobija
  • 7
7
meile,kancia







phobija 5444    
bet tai kai jus nesuprantat ką aš norėjau pasakyti. aj vyriška logika
CRONUS 5444    
Bet tai nafig su bomžu taip mylėtis, kad po to net purvo neatplaut :/
vejavaike1 5444    
sikniukai gal norit su mama pakalbet suda nemale...
phobija 5444    
durnas gal : DDD eik galvą išsitrynti.
Punceka 5445    
Tavo mama gal tokiu atsakymu ir tiki..
phobija 5445    
čia ne iš asmeninės patirties
Leezash 5445    
Bent jau patiko? ;]
Grįžti į viršų