Ir rimčiausi - mėgsta prikolint

2010.09.18 Vikingas
  • 183
19
kemzura







Nuotraukos nėra
Anonimas 5096    
Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Nepagavau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5630    
ce tai prikolas xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
šūdas ne demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
nuzude sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai 5757    
gerule ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris 5757    
man tai nieko toks : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
;D nuzude; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD 5757    
jo, as ir sito nepagavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#5 savimyla ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Geras ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
as tai pagavau :D LOL
Nuotraukos nėra
Gestapo 5757    
nesamone
Nuotraukos nėra
Estrella16 5757    
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
Grįžti į viršų