Mar2iuj ako atiduok sporbati o tas tai as nebezaisiu xD
Ir rimčiausi - mėgsta prikolint
Anonimas
5096
Anonimas
5587
Nepagavau.
Anonimas
5630
ce tai prikolas xD lol
Anonimas
5715
šūdas ne demotyvacija.
Anonimas
5738
nuzude sitas :D
Anonimas
5756
#16 tai kad rimtai jo geresni :D sitas tai visiska pieva :D
varskieciai
5756
gerule ;D
Anonimas
5757
#5 slepkis po kopustu lapais , bl demo vaikiskos kazkokios visiskai ne i tema
Spameris
5757
man tai nieko toks : )
Anonimas
5757
;D nuzude; DD
Anonimas
5757
#5 Gal ir yra, bet tai nereiškia, kad čia jau nesąmonė visiška. :)) Visas šitas tinklalapis - nesąmonė. Bet linksma. :))
Anonimas
5757
taigi Mantas Kalnietis per rungtynes zaide su skirtingais batais ;D #7
Anonimas
5757
#6 Kada naujas komiksas? :(
EdD
5757
jo, as ir sito nepagavau :D
Anonimas
5757
#5 savimyla ;D
Anonimas
5757
Geras ;D
Anonimas
5757
as tai pagavau :D LOL
Gestapo
5757
nesamone
Estrella16
5757
Nepagavau, bet šypsena užmušė :D
|

