Dievas klausosi geros muzikos, - taigi Justin Bieber ir Lady Gaga gyvens amžinai...

2010.07.26 irakas
  • 95
91
2pac,lady, gaga,justin, beaver,byberis,bieber,kill, them







Nuotraukos nėra
Anonimas 4837    
#73 O tu labai žinai, koks jis iš tikrųjų? Žinok, sceninis įvaizdis niekada neatspindi tikrosios žmogaus asmenybės. Turint omeny, kad jo komercija yra taikoma tiesiai į malalietkas, kurios dar nesigilina į muzikos kokybę, galima padaryti išvadą, kad jei ne jis, tai jo prodiuseriai yra tikri šunsnukiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5159    
Tai kam dievas leido jiem atvykt i sita pasauli ? Aj tiesa tdl kad jis neegzistuoja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
r.i.p. 2pac shakur
Nuotraukos nėra
Anonimas 5181    
#84 CE 2PAC JAI KA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5469    
nesuprantu as jusu zmones.cia vieta komentarams rasyt o ne gincytis.jei jau taip norit tai uzsirasykit vienas kito skype arba facebook ir rasinekites ten nes nueinu paziuret komentaru o randu kazkoki ginca...niekam neidomu jusu asmeninis gyvenimas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5489    
#85 pritariu...
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5501    
#84 Tau reikėtų gydytojo pagalbos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Prie ko juodaodis foto?
Nuo kada tas mažvaikis gerai dainuoja?

[Renkuosi Captain pagalbą]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Gerai bvūtų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
B.I.G pats gereusiai ir nebus geresniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Rest in peace 2pac!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#76 Susispardyk ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#76 susidegink....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#76 gyliai ikvepk....ir....pusk....TU n.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
ar tu blet mustas su kiausiniais per galva ar kas tau yra? tu gal pats nustok ziuret teletabius eminemas gerai pavaro ir nemala sudo....#62
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
bbd dejau ant bybio'rio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
#62 durns tu gal? net kai apie eminema laidos buna, pazymi, kad jis pirmasis juodaodziu pripazintas reperis, kokie dar pries ji buvo? John Cena? :D nemanau, kad reikia primest kazkoki gangsteri jam kai jis repuoja apie savo savo gyvenima ir jei nepastebejai dirba su 50centu, dr.Dre, jeigu pagal tave jie nera gangsteriai tai nzn. Manau uztenka paziuret repo gerbeju sudarytus top 5 visu laiku reperiai, kur pamatysi rakima, 50centa, snoop dogga, lil wayne, jay-z, 2 paca ir eminema aisku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
#74 kalbu apie dabartini snoopdogg'a, kuris kuria dainas su katy pery :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Nesiparinkit J.B. gerbėjai, nėra čia ko stebėtis, juk čia Lietuva- sadistų ir degradų kraštas, nenuostabu, kad tokie "mieli" ir "užuojautos" kupini komentarai, juk čia visi "pažįsta" Justiną kaip nuluptą, "žino" koks jis blogas ir pasipūtęs, o jie tokie "geri" ir "teisingi", čia tik dėsto savo tiesas, tik kaltina, tokie visažiniai, net šlykštu....Respect'as visiems J.B. gerbėjams, Jūs šaunuoliai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
geriau butu- dievas neturi muzikinio skonio
Nuotraukos nėra
irakas 5778    
#72 snoop dog naujas? nu bent jau del antros dalies pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
Visi naujieji reperiai tokie kaip : Lil wayne snoop dog ir taip toliau repuoja gal ir neblogai bet jų dainų žodžiai yra šūdas, jie dainuoja apie beverčius dalykus, ko nepasakysi apie tupac ar eminemą..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Kas nesuprato, tai paaiškinu:
Visi geri dainininkai mire, dėl to jie danguje ir dievas klausosi geros muzikos. O visi toki kaip Bieber, Lil Wayne ir kitos nesamonės nemirs niekada, nes dievas tokio šūdo neklauso ;D
Nuotraukos nėra
irakas 5783    
#66 kas cia per nesamone?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Myliu Bieberi. <3333333333
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
SHADY BEST EVER
Nuotraukos nėra
Anonimas 5792    
#66 totali nesamone .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Best repper 2pac, best repper alive Eminem !!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
kill them :Dahaha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#62 pritariu eminemas niekad neprimete gangsterio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Nieko tas kaimietis Eminemas neįrodė. Kad baltieji moka repuot? Gal nustokit 8 mylią žiūrėt. Jau prieš Eminemą buvo spėjusių įrodyt kad repuot gali netik juodukai. Taip aš ir klausiau eminemo, 50 cent iki kol man sukako 14. O dabar varo kaip lil veinas ar usheris kažkoks. Reperiai atseit. Kaip pasakė aa Eazy-E vienoj savo dainoj, jie yra tik "studio gangsters".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Only God can judge me.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#57 baltieji gali repuot, bet nesvarbu baltasis ar juodasis nei vienas netures tokios pagarbos kaip rap legenda 2pac,NEI VIENAS!
asd 5809    
#56 Gal paaiskinsi, ar tavo smegenys iki tokio lygio dar nera issivisciusios o tik rasyt kad nesamone.
asd 5809    
#59 IR ?! :D kas cia tokio kad parode? Nes jis tik tai ir mokejo :) Ir parode ka mokejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#33 Sakai nieko nenusipelnė? Eminemas parodė pasauliui, kad ir baltieji gali repuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
2pac 4ever. RIP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
2pac 4ever. RIP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    

#39 Didesnes nesamones niekad negirdejau. Debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#54 tai per gerai jiems butu mcdonalduose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
butu pac'as siandien gyvas tai siu dienu "reperiai" ,souljaboy ir lil wayne, mcdonalduose dirbtu. Sias laikas radijo nebegali issijunkt, vien visoki autotune suda groja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
Zodziu, manau sitie du veikejai mirs greait ir ju muzika bus naudojama pragare kaip kankinimo prietaisas. ( jei tiki i dieva) o jei ateistas, tai numirs ir juos pamirs. Jie nera tokie superiniai, kad butu verta prisimint kaip ABBA, Boney M, Bob Marley ir daugiau puikiu atlikeju :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#46 No respect for Biggie, vien už tai kaip jis su Tupac'u pasielgė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#35 Eminemo lyrika nera sudetinga, paklausyk kokio Ice cube,to pacio Eazy E,tada suprasi,kad dar daug reikia mokintis anglu...
asd 5811    
#48 DINK NX... #45 teisingai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
pop shit never stop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Gincas internete yra tas apts kaip silpnaprociu olimpiada. Jei ir laimesi vistiek tu idiotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
#46 restepo pointa tau duodu ir dar 3 maximos lipdukus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Prieš Pac'ą nieko blogo neturiu, tik tiek kad per jį Biggie Smalls'as mirė ;((
(50-91)
Grįžti į viršų