Kolegos - visada gali jais pasitikėti

2010.09.24 really
  • 219
26
darbas,bendradarbiu, pokstai,kolegu, pokstai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
geras :D
Melina 5750    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
aukciausios pavaros vedejai bl kokie tau cia lietuviai gaidmantai tu nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
lietuviai*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
#9 pritariu,nes lietuvei visada kopina poto atmaskes meto krv padlos o patis stumia ant lenku....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5751    
:D
Nuotraukos nėra
Electroe 5752    
pzda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
kad tuos komentarus vienas ir taspac parase :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
Dabar pradedu suprasti del ko lietuviai lenku nekencia... Geda uz savuosius, ir vienus, ir kitus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 Raminkis. Sedėk tuose lenkiškuose puslapiuose, jei čia nepatinka. Bjauri merga. Bent jau rašai lietuviškai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 lenkaite... negirdejai sito: lietuva - ....?
nezinai kam? ogi LIETUVIAMS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#11 pilnai pritariu :D :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 na aš lenkiškose svetainėse, kai nesilankau, tai man visai patiko. juolab, manau ir ne pačių lenkų išmonė čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 ,bet cia bent demo , turbut pirma demo is dabar 20 praziuretu .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
#9 taigi tik isvercia kad ir lietuviai pasijuoktu is to tavo lenku humoro, o didzioji lenkaite visu demotyvaciju zinove ir visu lenku balse ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
top gear valdo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#9 , tu tikiuosi supranti, kad mum giliai pochui? :)
Nuotraukos nėra
lenkaite 5753    
o tau negeda kopijuoti demotivatorius is lenku sveteines? gal sugalvok ka nors originalaus, pasuk smegenis. Ka tu nori apkvailint? Lietuvius? gal su jais sis numeris praeis, bet tiesos nepaslepsi. Visos nuotraukos ir tekstai plagiatai. GEDA!
Laurucea 5753    
Mielieji kolegos. (sun) ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Jeremis kaip visada turi būti išskirtinis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
I Love This Show so Very Much :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
geras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
rimtai, kuri? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Kuri cia serija? :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
top gear ftw :D
Grįžti į viršų