Čeburaška vyriškos giminės, bet bajaris tai geras :D
Aš negėriau!!! - Čeburaška, kale tu, atidaryk greičiau duris!
Emma11956
4920
Anonimas
5401
:)
Anonimas
5642
;D
Anonimas
5646
cooll :D
Anonimas
5790
rofl xD
Anonimas
5792
;D
Anonimas
5816
#10 krokodilas nepasiekia skambucio...
Anonimas
5816
xD hehe cia tai geras =]
Anonimas
5817
geras;D
Sadness
5818
Ka tas krokodilas daro O_o??
Anonimas
5818
#4 Tik galEjo be klaidu but" kai uzknisa tokie mulkiai :) patis nenaudojat klavisu 1-9 o prie kitu kabinejates :D Intelekto nesuzaloti :D
Anonimas
5818
koks skirtumas, kokios gimines, ten ceburaska :D o demo vistiek geras :D
Anonimas
5819
A tai Ceburaska buvo mot.gimines??? Geras.Nezinojau. Nu, aciu demo.
Anonimas
5819
#5 teisingai:)
Anonimas
5819
#4 Del to prikolas keiciasi? Pohui tos klaidos, gi pasitaiko. Labiau uzpisa tie "Lotuanistai", nei demo kurejai, kurie klaidu ivelia.
Anonimas
5819
tik galejo be klaidu but
kiki17
5819
liuks, uzrasas ;D
Anonimas
5819
:D
Anonimas
5819
:D geras
|

