Sakykit ką norit,- - vistiek gražiai pasirodė

2011.02.18 20:23 sssLOL12
  • 4
12
kubiliaus, cia, nera



Nuotraukos nėra
anekdotasod 5582    
:D Nesveiki .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
to 10 : Skudučių niekas netranko.
Bieberland 5600    
#5 o kas čia blogo popsas? nu nebent kokių skudučių trankymo klausai.
gabuuu 5606    
Tai aišku, kad gražiai. Tiesiog NEREALIAI. (( : <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
♥ ♥ ♥
Nuotraukos nėra
nysakysiuff 5608    
TIKRAI gražiai.♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#5 niekas nesake, kad metala varo, visi tokie pobudzio dainininkai popsa dainuoja , delto ir yra populiarus ir skandalingi ;D bet tai nereiskia kad negraziai.. pasirode.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
gerai pasirode? popsa bl kazkoki varo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
Gražus vaikas, balsas irgi mutavęs, tikrai nuostabu viskas, nk netrūksta jam. Am, kam stumt, nepagausiu turbūt niekada. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
is kam smerkt zmogu kuriam pasiseke gywenime. gal biski perdaug sawe stato reperiu bet px ir dainos normalios
Nuotraukos nėra
sssLOL12 5608    
tkm
Nerimtas 5608    
bbs
Grįžti į viršų