80% žmonių - Pamatę šį paveikslėli puls ieškoti F13

2011.01.25 brashhhke
  • 96
80
tik, no, liferiai, tai, zino,kubiliaus, paslaptis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
nesusifailinau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
OT fail pas mane yra F1-F16-.- Problem?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5527    
Apple turi F13 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Yay..Aš prie tų 20 procentų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
BLT PAMACIAU TA JO SNUKI NUSISIPSOJAU ATITRAUKIU KLAVIETURA BLT F13 NERA NUEINU I PARDUOTUVE KOMPIUTERIU IR PRASAU PADUOKIT KLAVETURA SU F13 BLT DURNIU ISVADINA PAREINU LIUDNAS APGAVO NEIESKOKIT TO JUS MIGTUKA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
80% zmoniu jau yra mate dar simta tokiu demotyvaciju ir net jei jie nezino kad nera f13 mygtuko jie jo neieskos... uzpiso kopijos!!!!!!!!!!!!!!!!!
paula9900 5624    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
Aš norėjau spaust F3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
80% atsilike?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
80% zmoniu komentaruose parasys kad jie yra vienas is tu 20% kurie neieskojo to mygtuko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
paspaudžiau, nu ir kas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
#59 Thanks Capitan Obivious!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5626    
nera f13 nes tai yra velnio tuzinas. Jei rasit si mygtuka vadinasi tavo kompas tuoj uzsilenks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
tik no liferiai tai zino darykit išvadas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
:D Papuoliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
krc aš ir jau norėjau spaust pamančiau kad nėra f13 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
19% procentu zmoniu zino kad yra ant kitu kietu klavu f13 , 1% zino kad cia fake :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
mac'e yra iki f16....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
eeeeiiii kur dingo mano F13?????? please padekit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
lol ieskojau xD tag'ai nuzude
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
NERA TOKIO ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Net nepuoliau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
as ir viena is 20
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#54 , ai čia tu vienas iš tų dūchų kur mėgsti girtis ? Beje PSP jau 2 kartus pardaviau, tai nežinau ar pirksiu. Sėdėti prie kompiuterio yra 100 kartų maloniau, ir naršyti, ir žaisti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Aš viena iš 20% :DP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Neziurejau , nes psp nera jokiu migtuku su raidem isskyrus R ir L
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Gerai cia as ir paziurejau,bet neradau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
ITT : newfags getting trolled.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
Rimtai dirstelejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
mates sita 100 kartu .blt neisdurei duxe tu krw .wa toke tai manie nerwina blt suchiaros supistos.anyway lewa demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
FOREVER ALONE. ;(((
etfop 5629    
Pakopinai nuo manes :)
Nuotraukos nėra
JuztBe 5629    
aha....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
ech, pazvelgiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
To bad... Turiu mac'a :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#19
nezinau prie kokio apple tu sedi, bet maniskio klaviatura identiska sitai:

ifly.in.ua/published/publicdata/IFLYINUAAPPLE/attachments/SC/products_pictures/m3261_Apple%20keyboard_enl.jpg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
unsuccesfull troll is unsuccesfull
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Taip bl kurgi ne jau ieskau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Zymes geresnes uz demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
pz pieva.
povilasq 5629    
nu laikasi f+1+3 :D
Karolis. 5629    
Nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
as susimasciau ir daplauke kad tik f12 yra :D

pasijauciau fail :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
cia gal tik 2proc bus buki ir spaus
Sir_Legend 5629    
/b/ faktai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Nereike but noliferiu, kad zinot jog tokios knopkes nera. Uztenka pasinaudoti google.
shawtyyMANE 5629    
#30 kai susifailinai cj, tai nesamone :D
Nellita 5629    
ieskojau ;D
(50-80)
Grįžti į viršų