Ar išdrystum - tai pasakyti jam į akis?

2010.07.09 17:47 povilasq
  • 19
10
kaciokai,kaciokas,kulturistas,impotentas,impotentai,skykstyne,slykstynes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
povilasq- tu isvis cia nepataikei, dar karta paskaityk pirma demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
visi kas pavydi raumenų sportininkam, tai tik ir gali pasakyti, steroidas ar pan, tipo jie užvartotų ir pasidarytų tokie, bet jie nenori, nes jiem zjbs ir taip džiuvėsėlio formojj. krč lopas, tas kuris sugalvojo šitą demotyvaciją.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
Nu as manau isdrisciau :) bet to nesakyciau,nes tai melas ,nes pats domuosiu kulturizmu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
1-am. Geriau homo steroidus negu homo alkoholikus ar homo narkotikus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
Taip, ir tikrai manau kad jis suprastu to esme :)
valkata 5831    
nesamone cia biski. nepagavai,matyt, anos demotyvacijos kampo.
Auriss 5832    
Ne ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
o kam, jeigu as taip nemanau :P
Modesta771 5832    
Manau kad ne :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
homo steroidus
Grįžti į viršų