gabaliukas?
Svarbiausia kelyje - Matyti ir būti matomu
Anonimas
4496
Anonimas
4497
youtube.com/watch?v=RpH6Ti2C61o
Anonimas
4497
www.youtube-nocookie.com/v/RpH6Ti2C61o?version=3&hl=en_US Prasau kam nerodo
Anonimas
4497
Patinka man blogi komentarai :) neispruseliu galvos, geriau eikyt ka sumeistruokit, o ne apkalbinekyt kitu sukurta grozYYY!!!
Negalibuti
4497
Kad nieko čia ypatingo tas tiurlingas.. Vos ne pas kas antrą "Angel eyes", o dar vienas mat į ratus įsidėjo. Pff.
Anonimas
4497
policijai geras kasnelis cia butu :)
Anonimas
4497
kas per kaimietis tik ant simakų ir kabint gariūnines lemputes...
Anonimas
4497
per exploreris jeigu rodo, tai nu nx kas ten pa jus :D
Anonimas
4497
pabandyk per kita browser, nes per Opera rodo pvz
Anonimas
4497
tvarkykit, kad ant chromo rodytu
Anonimas
4497
Neturetu prie ratu kibti, tai gal ir dviratininkam uzdraudziam ant ratu atsvaitus deti? :D
Anonimas
4497
Grazu, bet gaila, kad policijai nepatinka :D
Anonimas
4498
Gerulis!
Anonimas
4498
Ir tikrai matomas :))
Anonimas
4498
Faina:))
|

