Čia LIETUVA, - nes jei kas nors šypsosi minioje, iškart žinote - tai užsienietis.

2010.09.12 17:29 Ievuliukas
  • 3
5
lievuva







Apsiverkit 5767    
#4 Labai, nejau nepastebi jų?
Ievuliukas 5767    
negi tiek daug besisypsantciu zmoniu lietuvoje?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
arba aš
Ievuliukas 5767    
gal ir taip :}
Apsiverkit 5767    
Arba ten aš
Grįžti į viršų