Noriu valgyt - Mama: eik pasidaryk. Aš: ai nebenoriu

2011.03.19 pipiruska
  • 455
26
noras,valgyti,blynai,braskes,pasidaryti,mama,nebenoreti,as







Nuotraukos nėra
Anonimas 5374    
BL uzsinorejau blynu :D
MAMA !!!! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
taip irbuna:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
So TRUE!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
buna buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
nu tai kai jus demotyvacijos aukos istisa diena sedit prie pc, tai ir zinot visas demo kurios buvo ir yra dabar, o kai kurie mato pirma kart. pf, atsigaukit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
vel ta pati...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Wow.. Funny.. tikra demotyvacija.
Nuotraukos nėra
migluske 5575    
;D jap
Nuotraukos nėra
brezniavs 5575    
Eina sau kaiptik sita mintis i galva buvo ryte atejus, bet kaskas aplenke
Nuotraukos nėra
Simukas. 5575    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Jau šitokį užrašą čia bent trečią kart matau. Nu nekopijuokit. NEIDOMU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
as ai nebenoriu....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
neturite rankų pasidaryti patys? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Viiiisada taip! :D
Spameris 5576    
#9 Ir vakarienė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
speju autoriui kokie 10 metu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#8 Cia tokie tavo pusryciai/pietus? O.o
Spameris 5576    
Nesugebat majonezo ant batono užsitept jau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
visiškai teisingai, visada taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
mm, kaip tie blynai skaniai atrodo.. aaa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
grynu gryniausia tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
jo, buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
O man sakė toj padarys ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
buvau jau 3 kartus tmaziausiai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Buvo.
Grįžti į viršų