Marozam, tai sekta, - O mum - gyvenimo būdas.

2011.01.16 16:45 Anonimas
  • 11
13
muzikinis, rusys,koncertai,sektos,marozai,neformalai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    
Opa ;] Smagu, kad yra žmonių, kurie pažįsta visus neformalus ;D*** Oi vaikai, nebuvę tokioje kompanijoje ir aiškinat čia kažką visiems, kad nepatenkinti gyvenimu. ;D Man tai juokinga iš jūsų. ;****
Geras_Iksas 5468    
bet tie neformalai visi nepatenkinti gyvenimu, pesimistai ir taip skleidzia negera savo aura kitiems zmonems..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
oo.. kas antras is bandelines ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Ai, nesigilinkit ir nesigadinkit jūs nuotaikos dėl tų forsų, marozų ir kitų lopų.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
#8 Va būtent. Visiškai pritariu.
anonimas 5629    
#6 tame ir esme, kad metalistai pankai ir panasus be reikalo nesikabineja ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5633    
#6 Nu tai va. Tai kodėl reikia dėt mano draugų foto iš tų koncertų kuriuose pati būnu ir ant mūsų visų stumt? Mes nededam tokio šūdo, jei nepatinka tie koncertai, tai nemūsų problemos ir uždūskit su tom "sektom".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
Tai kuris nors iš metalistų tegu nueina į marozų koncertą ir juos dūhais išvadina, man atrodo, tas pats likimas jo laukia. Lygybė, brolybė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5638    
#4 Tagu marozas ateina į tokį koncertą ir mus sektantais išvadina, be neštuvų iš pastato nepajudės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
Lopu panku visokiu prisirinke,pasakykit bent vienas i akys tam marozui kad jis toks yra,abejoju ar nors vienas sveikas liks. lopai bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
marozai - zemiausias ir primityviausias socialinis sluoksnis per visa zmogaus istorija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
o, Petras ;D
Grįžti į viršų