Kas čia per šūdas?
|
Rendolfas
4962
Tomax
4962
Kas čia per lopas?
CRONUS
4962
#12 Tai šutink į savo dienoraštį ir žliumbk, kad negali jo turėt. Čia tau ne ašarų liejykla ir ne pagyrų ar skundų knyga. Užpi$at su savo tom nesąmonėm.
Anonimas
4962
nu, jau baiget stumt? klausykit, jus gal pora ,,coliuke" ir ,,CRONUS", kad vienas kita ginat? :O
coliuke_
4962
Tai jo kurkite apie žmogų demotyvacijas ir aukštinkite jį, kol galiausiai bus pasiektas J.B. ir 1D lygis. Sėkmės.
Anonimas
4962
nu tai ko ziuri i sita demo, jeigu tau nepatinka? blemba uzknisa mane tokie zmones, ziuri i ta kas nepatinka, o po to burba :///
Anonimas
4962
zjbz demo. spaudziu ranka.
CRONUS
4962
#5 Mažiausiai 6,9 milijardo žmonių
coliuke_
4962
Tai post'inkitės tokius dalykus ant feisbuko sienų ir gana, o dabar...
Anonimas
4962
Bent jau dauguma, tai kas? tu? :O
CRONUS
4962
Bent jau daugumai, giliai px
Anonimas
4962
kas prasideda? man tai irgi jis ziauriai patinka!
coliuke_
4962
Prasideda....
|

