Vilnieciai duuuuuuuuuuuuuuuuuuhai !! ;D
|
Anonimas
5776
Anonimas
5921
Vyncas dūūhas!!!:)
Vyncas
5921
Vilniečiai dūūhai!!!
svajus
5921
Rašykit skunda Lenkijos prezidentui jei jum reik to vandens , užjaus gi savas
Anonimas
5921
nesupratau. kur vilniuj truksta karsto vandens? nebent vilniaus rajone gal kur,ar nuosavam name, kur reik boileri statytis.
Anonimas
5922
Kiekvienas eis už savo miestą, o tie kas neis - tiems nesvarbu kur gyvena... Man asmeniškai Vilnius ne prie širdies, Kaunas jau geriau, na, o ten kur aš gyvenu, iš vis gerai...
Anonimas
5922
Pirmą kart girdžiu tokį bajerį, gal kokiam tabore ir trūksta....
|

