o man net ir miegot nesiseka.
Ne viskas, kas sekasi - Sėkme žiba
Anonimas
5488
Anonimas
5493
Visai kaip as :D
Anonimas
5493
Man tokie pat dalykai sekasi . Aš forever alone . : DDD
Vilius_4_eminem
5493
#9 Neturiu prieš tave nieko prieš, bet nereikėtų savęs taip kelti į viršų. Tavo demotyvacija apie pietų parką yra nesąmonė...
Anonimas
5493
Grynai aš :D
XII
5493
#7 nereikia taip ziauriai :D
XII
5493
#5 ka tik sukurei dar viena demotyvacija nenoredamas :D
XII
5494
#3 saule savo daro :D
Anonimas
5494
kotletu norit ?
Anonimas
5494
Same :/
|

